Skip to content
Take a look in store....
Take a look in store....

Country

MATH FOR EVERYDAY

Original price $12.95 - Original price $12.95
Original price
$12.95
$12.95 - $12.95
Current price $12.95

Math is a universal language used by all people on a daily basis. This 3-panel (6-page) guide, jam-packed with useful information and easy-to-use tips from calculating sales discounts to coming up with household budgets is sure to be a hit with math lovers and math haters, alike.

Compare products

{"one"=>"Select 2 or 3 items to compare", "other"=>"{{ count }} of 3 items selected"}

Select first item to compare

Select second item to compare

Select third item to compare

Compare